facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności

Nasi koszykarze najlepsi

data dodania: czwartek 13 grudnia 2012


IMG 696411 grudnia w hali sportowej przy SSP nr 1 rozegrany został turniej koszykówki chłopców organizowany w ramach Mistrzostw Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych. Bezkonkurencyjna okazała się nasza szkoła pokonując kolejno ZSP i LO, uzyskując tym samym awans do rozgrywek rejonowych. Najlepszym zawodnikiem naszego zespołu był Adrian Izydorek (kl.III TW). Nasza drużyna trenuje pod okiem p. Przemysława Pawlaka. Organizatorem zawodów jest tradycyjnie Szkolny Związek Sportowy.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl